0

جستجو

معرفی برند لاگوست ABOUT LACOSTE

دارای جدیدترین و شیک ترین کفش، ساعت و پوشاک روز اروپا

رنه لاکوست در سال 1933 میلادی/1312 هجری شمسی با آندره ژیلر (Andre Zhylr) که او مالک و مدیر یک شرکت بزرگ تولید لباس های کش بافت در فرانسه بود آغاز به کار کرد. معنی لغوی لاگوست به فرانسوی یعنی اصلی یا ضروری که کمپانی لاگوست برای تبلیغات خود در کنار نام پر محتوای برند خود یک آرم کروکودیل سبز که این لوگو از نام مستعار رنه لاگوست گرفته شده است طراحی کردند.

کمپانی لاگوست در ابتدای  فعالیت های خود شروع به تولید لباس تنیس می کرد..آنها شروع به تولید پیراهن تنیس انقلابی کردند که لاکوست با تابلوی

رنه لاکوست

 تمساح دوزی شده روی سینه، در زمین تنیس پوشیده بود. مشهورترین قطعه لباس لاکوست، پیراهن یقه دار است که لاکوست در ابتدا در سال 1927 میلادی به عنوان پیراهن تنیس برای مصارف خصوصی خود طراحی کرد .این شرکت ادعا می کند که این اولین نمونه از یک نام تجاری است که در قسمت خارج از یک پوشاک ظاهر می شود.

از دهه 1950 میلادی، Izod لباس هایی با نام Izod Lacoste را تحت لیسانس فروش در ایالات متحده تولید کرد. این همکاری در سال 1993 میلادی ه پایان رسید که لاگوست (Lacoste) مجدداً حقوق ویژه ای در ایالات متحده برای توزیع پیراهن ها با نام تجاری خود بدست آورد. در سال 1977 میلادی، Le Tigre Clothing در تلاش شد تا مستقیماً با لاگوست (Lacoste) در بازار ایالات متحده رقابت کند و یک لباس مشابه را بفروشد، و به جای تمساح لاگوست از ببر استفاده کرد.

معرفی برند لاکوست

این واقعیت که رنه لاگوست (Lacoste) یک تمساح را به عنوان آرم شرکت انتخاب کرده است ، ناشی از رویدادی در سال 1923 است. هم تیمی تنیس وی و کاپیتان دیویس جام پییر گیلو قول داده بود که در صورت پیروزی در مسابقه تنیس در آن روز بعد از ظهر، در یک فروشگاه ویترین در بوستون، چرمی ساخته شده از چرم تمساح را سازد. اگرچه لاکوست بازی را از دست داد، لقب “تمساح”، که مطبوعات آمریکایی با توجه به قول چمدان راه اندازی کرده بودند، اکنون به او پیوست شده است. ویژگی های مبارزاتی و سخت یک تمساح به صورت نمادین به بازی عالی تنیس عالی رنه لاگوست تشبه داده شد. سپس لاکوست یک نشان پارچه سبز متوسط به شکل تمساح در سطح سینه که روی لباس تنیس خود دوخته بود، داشت.

اخیراً ، محبوبیت لاکوست به دلیل کار طراح فرانسوی کریستف لمایر در ایجاد ظاهری مدرن تر بیشتر شده است. در سال 2005 میلادی، تقریباً 50 میلیون محصول لاکوست در بیش از 110 کشور جهان به فروش رسید. استانیسلاس و اورینکا مدال طلای المپیک سوئیس. لاکوست همچنین حضور خود را در دنیای گلف آغاز کرده بود، جایی که ذکر شد که دو بار قهرمان مستر مسابقات، خوزه ماریا اولازوبال و کالین مونتگومری، گلف باز اسکاتلندی، پیراهن های لاکوست ورزشی را در مسابقات دیده اند. لاکوست اولین شرکت پوشاک بود که نشان خود را بر روی لباس به روشی کاملاً واضح نشان داد. تمساح لاگوست (Lacoste) بر خلاف پیراهن های تولید کننده هایی مانند Ralph Lauren یا Fred Perry، جایی که آرم در آن دوخته شده است، مانند یک نشان دوخته شده است.

دهه هشتاد لاگوست دایره محصولات خود را با تولید عینک های آفتابی و کفش های تنیس بسیار وسیع تر از پیش کرد. این کمپانی توانست علاوه بر تولید پوشاک  و عرضه آن به کشور های مختلف دنیا در سال ۲۰۰۵ میلادی ادکلن های خوشبوی مردانه جدیدی را تولید و روانه بازار دنیا کند. .

در ساخت عطر های لاگوست (Lacoste) این کمپانی با افراد مشهوری مانند اولیویر کرسپ، لورنت برویر، ژان میشل دوریز، کلود دبر، آنیک مناریو و دومیتیل میکالون همکاری داشته است.

داده های شرکت

(Lacoste) علائم تجاری خود را به شرکت های مختلف مجوز می دهد. تا همین اواخر، Devanlay دارای مجوز منحصر به فرد پوشاک در سراسر جهان بود ، هرچند امروزه پیراهن های لاکوست و چوگان نیز توسط ICC و همچنین در چین با مجوز در تایلند ساخته می شوند. گروه پنتلند دارای مجوز انحصاری در سراسر جهان برای تولید کفش لاگوست (Lacoste)، شرکت Coty صاحب مجوز انحصاری در سراسر جهان برای تولید رایحه است و CEMALAC مجوز تولید کیف های لاکوست و کالاهای چرمی کوچک را در اختیار دارد.

ژوئن 2007 میلادی، لاکوست سایت تجارت الکترونیکی خود را برای بازار ایالات متحده معرفی کرد.

2009 میلادی، هایدن کریستنسن چهره عطر Challenge برای مردان شد.

2010 میلادی، کریستوپ لما کناره گیری کرد و فلیپه الیوویرا باپتیستا وی را به عنوان مدیر خلاق لاکوست جانشین کرد.

بنیاد رنه لاکوست یک برنامه اجتماعی است که به کودکان کمک می کند تا بتوانند در مدرسه ورزش کنند.

در مارس 2016 میلادی، این شرکت یک فروشگاه پرچمدار جدید در خیابان مد در بوداپست افتتاح کرد.

2017 میلادی، تنیسور نواک جوکوویچ به عنوان سفیر برند و “تمساح جدید” (کنار رنه لاکوست) برای لاکوست معرفی شد. این تعهد شامل یک قرارداد 5 ساله و همچنین حضورهای متعدد در تبلیغات است.
2019 میلادی، لاکوست خواننده و بازیگر چینی تائو را به عنوان سخنگوی برند آنها در آسیا اقیانوس آرام به عنوان اولین تلاش این برند برای انتصاب برای منطقه منصوب کرد.
2017 ، 2018 و 2019 میلادی، لاکوست برای تهیه مجموعه ای از لباس های مارک دار با شرکت عالی همکاری کرد.

مدیریت نام تجاری
در اوایل دهه 50 میلادی، برنارد لاگوست (Lacoste) با دیوید کریستال، که در آن زمان متعلق به ایزود بود ، با هم همکاری کرد تا لباس ایزود لاکوست را تولید کند.  1970 و 1980 میلادی، این نوجوانانی که پیراهن را ساده “ایزود” می نامیدند، بسیار محبوب بود، در حالی که این اتحادیه سودآور و محبوب بود، شرکت مادر ایزد لاکوست (برندهای کریستال) از بدهی سایر مشاغل تجاری غرق شد. هنگامی که تلاش برای جداسازی ایزود و لاکوست برای ایجاد درآمد ، بدهی را کاهش نداد، کریستال نیمی از لاکوست خود را به فرانسوی ها فروخت و ایزود به وان هوزن فروخته شد.

1963 تا 2005 میلادی این شرکت توسط برنارد لاکوستس پسر رنه لاکوست (1931-2006 میلادی) اداره می شد تا زمانی که مجبور شد از دلایل بهداشتی این مدیریت را رها کند و سرانجام برنارد در 21 مارس 2006 میلادی در پاریس درگذشت.

2005 میلادی تا 2008 میلادی، برادر برنارد، میشل لاکوست رهبری این شرکت را برعهده گرفت. وی تا سال 2012 میلادی رئیس گروه لاگوست (Lacoste) بود. 2008 میلادی، مدیر عامل شرکت لاكوست اولین عضو غیر عضو خانواده لاكوست كریستف چنوت فرانسه  بود.

مدیر خلاق و طراح اصلی برند لاگوست (Lacoste) از سال 2010 تا 2018 میلادی فیلیپه الیوویرا باپتیستا پرتغالی بود. این پست را قبلاً کریستوپ لمایر (2000–2010 میلادی) اداره می کرد.

با این وجود ، از سال 2000 میلادی و با استخدام طراح مد جدید کریستوپ لماایر، لاکوست با استفاده از چیدمان خود در تنظیمات برندسازی ، کنترل نام تجاری و آرم خود را به دست گرفت. در حال حاضر، لاکوست بار دیگر به وضعیت نخبه ای که قبل از بحران مدیریت نام تجاری در حدود سال 1990 میلادی برگزار کرده بود ، بازگشت.

این برند درگیر مشاجره طولانی درمورد آرم خود با شرکت لباس ورزشی کروکودیل پوشاک مستقر در هنگ کنگ بود. لاکوست سعی کرد تا یک برنامه از کروکودیل را برای ثبت لوگوی خود در چین در دهه 1990 میلادی مسدود کند ، که این اختلافات به پایان رسید. به عنوان بخشی از توافق نامه ، شرکت ورزشی کروکودیل موافقت كرد كه آرم خود را تغییر دهد.

تعداد زیادی بوتیک لاکوست در سراسر جهان مستقر میباشد که به عنوان امتیاز در فروشگاه های پیشرو مستقر هستند. در انگلستان ، لاکوست از فروشگاه های مختلفی از جمله جز دی اسپرت (JD Sports) ، KJ Beckett و جان لوئیس مشارکت در دسترس است.

کل گردش مالی شرکت در سال 2010 میلادی 1.4 میلیارد یورو بود که 60٪ از این میزان پوشاک و منسوجات را تشکیل می داد.

در سال 2010 میلادی لاکوست در آلمان 38 بوتیک اداره کرد (نیمی از آن توسط همکاران). بیش از 1100 بوتیک در سراسر جهان وجود دارد. اولین فروشگاه آلمانی لاکوست در سال 1989 میلادی در هامبورگ افتتاح شد. در آلمان نیز تقریبا 100 منطقه فروش لاکوست در سایر فروشگاههای بزرگ وجود دارد. فروش لاکوست حدود 48 میلیون مورد در سال است. برخی از لباس های لاکوست هنوز در تروآ در فرانسه به فروش می رسد.

برای مشاهده محصولات لاکوست در سایت ترندیول ایران اینجا یا روی تصویر زیر کلیک کنید .

نمایندگی و فروشگاه لاگوست در ایران

فروشگاه اینترنتی ترندیول ایران با چندین سال تجربه موفق در زمینه واردات پوشاک اقدام به ارائه برترین محصولات برند های مطرح و معتبر از جمله لاگوست / لاکست Lacoste کرده است .

شما مشتریان عزیز میتوانید محصولات مورد نظر خود را از صفحه محصولات لاکوست انتخاب کرده و سفارش دهید و در اسرع وقت سفارشتان را درب منزل تحویل بگیرید .

محصول به سبد شما افزوده شد