0

جستجو

معرفی برند مارجین ABOUT MARJIN

به کفشی فکر کنید که با اشتیاق در دستان استاد ساخته شده است که بوی سالها تجربه می دهد. دستانی استاد که زیبایی شناسی و کیفیت را با کاردستی عالی ترکیب می کنند. طرح های بی نقص این استادان و خانم هایی که می خواهند این امتیاز را تجربه کنند.

MARJIN، یک برند جوان، پویا و سرگرم کننده، برندی خاص است که طرح هایی را که اکثر برندها حتی جرات آن را ندارند را به مشتریان خاص خود ارائه می دهد. MARJIN با برداشتن گام های محکم برای تبدیل شدن به یک برند جهانی با مجموعه های تولید شده ویژه خود در ترکیه و خارج از کشور، اولین گام های خود را برای تبدیل شدن به یک فروشگاه زنجیره ای با افتتاح اولین فروشگاه خود در Maltepe سال ها پیش برداشت.

کفش پاشنه دار مارجین ترکیه

مارجین با افزایش کیفیت، ظرفیت تولید و سبد مشتریان خود با افزودن مداوم به آن در فاصله زمانی بین‌المللی، شروع به گسترش مرزهای خرده‌فروشی منطقه‌ای خود کرد. این برند با روی آوردن به درک مفهومی جدید با فروشگاه خود در Cevahir AVM و با هدف ارائه یک تجربه خرید منحصر به فرد به مشتریان خود، موفق شد تمام توجهات را به یکباره جلب کند.

این برند که به سطحی رسیده است که با کیفیت خود می تواند با برندهای جهانی رقابت کند، اولویت خود را «رضایت مشتری» تعیین کرده است.
برند مارجین به عنوان شرکتی که مد کفش های دنیا را با مجموعه و طرح های غنی خود تعیین می کند، با سال ها تجربه توانسته است به یکی از پیشگامان این بخش تبدیل شود.

محصولات مارجین Marjin

عمده محصولات تولید شده توسط مارجین انواع کفش و کیف و اکسسوری های زنانه میباشد .

در زمینه کفش که اصلی ترین تولیدات این برند میباشد میتوان به انواع کفش پاشنه بلند ، استیلتو ، کفش های پاشنه دار کلاسیک کفش های مجلسی ،  صندل پاشنه دار ، کفش روزانه ، لوفر ، آکسفورد  ، کفش ورزشی ،  چکمه های پاشنه دار چکمه های روزانه ، صندل های روزمره ، صندل پاشنه دار و … اشاره کرد . 

چشم انداز

چشم انداز ما تبدیل شدن به یک برند جهانی با دید گسترده، با درک مفهومی متفاوت و هدایت مد جهانی با تولید کفش هایی است که همیشه بسیار فراتر از انتظارات هستند.

ماموریت

ماموریت مارجین که قدم های محکمی در جهت تبدیل شدن به یک برند جهانی برمی دارد، ارائه بهترین تجربه خرید و پس از خرید با افزایش مداوم ارزشی است که به مشتریان، تامین کنندگان، کارکنان و محیط زیست خود می افزاید.

نمایندگی ها و فروشگاه های مارجین ترکیه در ایران

فروشگاه اینترنتی ترندیول ایران با چندین سال تجربه موفق در زمینه واردات پوشاک اقدام به ارائه برترین محصولات برند های مطرح و معتبر از جمله  marjin مارجین ترکیه کرده است .

شما مشتریان عزیز میتوانید محصولات مورد نظر خود را از صفحه محصولات مارجین انتخاب کرده و سفارش دهید و در اسرع وقت سفارشتان را درب منزل تحویل بگیرید .

محصول به سبد شما افزوده شد