ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

سفارشات بین 15 الی 25 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد پستی می شوند. زمان تحویل کالا پس از افزودن آن در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

انواع پرداخت سفارشات به چه شکل است؟

پرداخت فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی قابل انجام می باشد، پس از انجام تراکنش گزارش تایید از طریق ایمیل برای مشتری ارسال می گردد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال برای کلیه سفارشات رایگان میباشد.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت ایران ماوی به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://http://newtracking.post.irشرایط و نحوه عودت و تغییر سایز کالا

کدام کالاها شامل قوانین عودت می باشند؟

در صورتی که کالای ارسال شده دارای ایراد بوده و یا از جهت رنگ و یا سایز با سفارش مطابقت نداشته باشد مبلغ سفارش به اضافه هزینه پستی کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش به مشتری مسترد می گردد.
مشتریان عزیز پیش از ارسال به نکات زیر توجه داشته باشند:
ـ دقت شود کالاهایی که بازگردانده می شود می بایست بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن و با همان شرایط اولیه و بدون تغییر در فرم لباس و اتیکت قیمت ارسال گردند.
ـ برای سفارشات عودتی مبلغ 15% آیتم مورد نظر کسر شده و مابقی مبلغ به حساب مشتری واریز می گردد، مشتریان گرامی توجه داشته باشند این مبلغ صرفا شامل جهت پوشش هزینه های ارسال از انبار مرکزی ـ ترکیه ـ به ایران و بالعکس بوده و شرکت از این بابت سودی از مشتریان دریافت نمی کند.
ـ این مبلغ در صورت تغییر سایز سفارش، 10% از مبلغ آیتم سفارش شده می باشد.
ـ دقت شود کالای عودتی در وضعیت اولیه خرید بوده و تنها تست شده باشد و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین مارک و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد.
ـ کالاهای بهداشتی از قبیل اکسسوری ها و لباس زیر و لباس های نوزادی شامل کالاهای عودتی نمی باشند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد پشتیبانی ایران ماوی تماس بگیرید:
02128428775