0

جستجو

شورت و شلوارک مردانه دکاتلون اورجینال | 306701

312040481 Decathlon

1,980,000 تومان

کلیه محصولات سایت ایران ماوی اورجینال می باشد
    • تومان
تعداد موجود در انبار

شورت و شلوارک مردانه دکاتلون اورجینال Decathlon | کد کالا : 306701

رنگ: مشکی مزایای محصول ارائه راحتی در هنگام نشستن: پد اسفنجی قالبی “نرم” ضخامت: 13 میلی متر تراکم: 65 کیلوگرم بر متر مکعب قابلیت دفع عرق: جزء قابل تنفس برای راحتی بیشتر. آزادی حرکت: انعطاف پذیری اجزا، چسبندگی خوب روی باسن و کمر را تضمین می کند. مفهوم محصول و فناوری ترکیب محصول: پارچه اصلی 85% پلی اتیلن ترفتالات، 15% پد الاستین 100% پرکننده پلی یورتان – لایه بیرونی 85% پلی اتیلن ترفتالات، 15% الاستین CARE Wash قبل از استفاده ADVICE. با لباس های همرنگ بشویید. اطلاعات فنی پد جدید “نرم”: ما یک پد “نرم” را برای راحتی بیشتر روی زین ایجاد کرده ایم. ما از پارچه ای نرم و قابل تنفس استفاده کردیم. منطقه تقویت شده نرم است، دارای چگالی 65 کیلوگرم بر متر مکعب و ضخامت 13 میلی متر است. به لطف این محصول در طول تمرین 1 ساعته خود با دوچرخه جاده راحتی بی نظیری خواهید داشت.
ساختار: ساختار نواحی تقویت شده (بخش فوم ضخیم تر) با آزمایش فشار تعیین شد. این آزمایش که با دوچرخه سواران انجام می شود، امکان اندازه گیری نقاط فشار بالا در زین را فراهم می کند. به این ترتیب می توانیم با انتخاب نقاط تماس یا نقاط فشار بالاتر، نواحی تقویت شده را زیر نظر بگیریم. ساختار این محصول توسط طراحان مدلینگ ما با قالب گیری بر روی مانکن طراحی شد و سپس با انجام آزمایشات و آزمایش های فراوان مورد تایید قرار گرفت.
مناطق تقویت کننده: فشار در سطح استخوان لگن و لگن بهینه شده است. بخش تقویت شده که بین پاها به اندازه کافی باریک است، از تحریک و اصطکاک در هنگام پدال زدن جلوگیری می کند. کانال ها برای ارائه انعطاف پذیری بی نظیر تقویت شده اند.
توصیه های مراقبت: شستشو با ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه سانتی گراد. از برنامه مصنوعی استفاده کنید محصول را با وارونه کردن آن بشویید. از نرم کننده استفاده نکنید. برای خشک شدن در مکانی گرم و دارای تهویه آویزان کنید. در خشک کن خشک نکنید. خشکشویی نکنید. سفید کننده نکنید. روی هیچ منبع حرارتی قرار ندهید.
تست های محصول: تیم طراحی محصول ما به طور مداوم در حال انجام تحقیقات برای اطمینان از راحتی کاربران در BTWIN VILLAGE در لیل (فرانسه) است. تیم ما بر روی توسعه محصولاتی متمرکز شده است که عناصری را که کاربر ممکن است در طول استفاده به آن نیاز داشته باشد برای مقابله با چالش هایی که در طول آموزش با آن مواجه می شود، ارائه می دهد. این محصولات سپس تحت آزمایشات میدانی قرار می گیرند زیرا ما معتقدیم که تنها با آزمایش این محصولات در شرایط واقعی می توانیم توسعه خود را ادامه دهیم.

Triban Erkek Yol Bisikleti Taytı – Essentıel | جوراب شلواری دوچرخه سواری جاده مردانه Triban – ضروری

 

سایز

2XL, L, M, S, XL

رنگ

برند

url

https://www.trendyol.com/decathlon/triban-erkek-yol-bisikleti-tayti-essentiel-p-312040481

نوع محصول

کد محصول

306701

جنسیت

تامین کننده

DECATHLON

فروشنده

business_unit

برند

گروه کالا

category1

category2

محصول به سبد شما افزوده شد