عضویت و حساب کاربری

با ورود به حساب کاربری خود در قسمت “سفارشات من به کلیه اطلاعات و سوابق خریدهای خود از سایت ایران ماوی دسترسی پیدا می کنید.

با کلیک بر روی لينك «ثبت نام» (موجود در گوشه بالاي سمت چپ تمام صفحات سايت) فرم عضويت را با ثبت کامل مشخصات پر كنيد.

پس از وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شده، سپس با کلیک بر روی گزینه “حساب من” در منوی بالای سایت، به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات شخصی من” امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

اطلاعات پرداخت

سایت ایران ماوی دارای پروتکل امن 256 bit می باشد‌، با وجود این شما نه تنها برای خرید از ایران ماوی بلکه هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
– با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
– قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.
– برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

کاربران فروشگاه اینترنتی ایران ماوی می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه اینترنتی ایران ماوی، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.
همچنین امکان کارت به کارت برای مشتریان گرامی فراهم می باشد.
در صورت نیاز مشتریان گرامی می توانند با تماس با بخش فروش اطلاعات مورد نیاز برای کارت به کارت را دریافت نمایند .

با توجه به نوسانات ارزی و زمان بر بودن تحویل سفارشات امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

 

خرید

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید امکان ویرایش و حذف کالا از سبد خرید می باشد. پس از تایید نهایی سفارش تا زمان تحویل کالا به مشتری، امکان تغییر و تعویض کالا و یا انصراف از خرید، تنها با شرایط عودت صورت می پذیرد.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً مبلغ پرداختی شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ به صورت خودکار به حساب شما برگشت داده می شود. اگر پس از 72 ساعت مبلغ به حساب شما واریز نگردید با تماس با بانک عامل پرداخت اینترنتی مغایرت بوجود آمده را برطرف کنید.

با کلیک در قسمت “جستجو” (موجود در قسمت مرکز بالای تمام صفحات سایت) سرچ کالای مد نظر ـ نام و یا کد کالا ـ امکان پذیر می باشد.

 

ارسال سفارشات

امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور از طریق سرویس های پست پیشتاز و تیپاکس فراهم می باشد.

روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی که در ذیل می آید، مشخص می باشد. اما تعیین ساعت دقیق آن امکان پذیر نیست. با توجه به ساعت کاری مامورین اداره پست معمولا سفارشات در ساعت اداری تحویل مشتریان گرامی می گردد.
برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.ir

هزینه ارسال برای کلیه سفارشات رایگان میباشد .

 

تعویض و بازگشت

بله ، تنها در صورتی که کالای دریافتی دارای هرگونه ایراد باشد و یا لباس دریافتی با مدلی که سفارش داده
اید مطابقت نداشته باشد ، سفارش شما را به رایگان با لباس سالم تعویض میکنیم . در صورتی که آن لباس تمام شده باشد ، میتوانید لباس جایگزین را انتخاب کنید و یا مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید . توجه داشته باشید که چون مراحل تعویض کمی زمان بر خواهد بود ، شاید سفارش شما با کمی تاخیر ارسال شود .

 

در صورت بازگرداندن محصول، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

اگر تصمیم گرفتید که سفارش خود را پس بدهید و مبلغ پرداختی را دریافت کنید ، پس از بررسی کارشناسان ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد. بعد از تایید کارشناسان ما، مبلغ
پرداختی با هماهنگی شما بازگشت داده خواهد شد .


در صورتی که محصول تحویل داده شده، دارای اشکال یا نقص باشد، چه کار کنم؟

اگر موقع تحویل، متوجه شوید که اشکال در بسته بندی محصول است، از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و موضوع را بلافاصله به واحد فروش فروشگاه ایران ماوی اطلاع دهید. در صورتی که پس از تحویل گرفتن و باز نمودن بسته بندی، متوجه ایراد و یا آسیب دیدگی شدید ، حداکثر تا 24 ساعت با ما تماس گرفته و وجود ایراد را به ما اطلاع دهید .


اگر محصول ارسالی با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

فورا با شماره تلفن فروشگاه تماس گرفته و موضوع را به ما اطلاع دهید .

 

آیا امکان انصراف از خرید وجود دارد؟

بله ، اگر انصراف شما قبل از ثبت نهایی سفارش در فروشگاه ایران ماوی باشد ، فورا با ما تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید. در این مرحله تعویض و یا استرداد وجه وجود دارد . ولی اگر سفارش شما ثبت نهایی شده باشد و در مرحله ارسال به ایران باشد ، امکان لغو سفارش وجود ندارد.